• wersja polska
  • wersja angielska
Fundacja Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu

Koncesja na wykonywanie działalności gospodarczej, w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezoieczenia technicznego,
wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Nr koncesji: L-0080/14, wydana w dniu 03 marca 2014.

Fundacja Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Formularz rejestracyjny

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

Adres e-mail:

Praca w BOR w latach:

Specjalizacja:

Uprawnienia i umiejętności:

Treść wiadomości:

Załącz plik:

Akceptuję Regulamin

Stronę Fundacji wykonała firma
MOVEMOUSE
Agencja Interaktywnej Reklamy

Wydarzenia i ogłoszenia

UBEZPIECZENIE GRUPOWE NA ŻYCIE

1. Pobierz porównanie pakietów - suma ubezpieczenia 12.000 zł
2. Pobierz porównanie pakietów - suma ubezpieczenia 10.000 zł
3. Pobierz deklarację przystąpienia do umowy grupowego ubezpieczenia na życie Allianz
4. Ogólne warunki grupowego ubezpieczenia na życie

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Fundacji Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu wspólnie z firmą ubezpieczeniową TUiR Allianz Polska S.A. przygotował ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie. Propozycja skierowana jest zarówno do obecnych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu jak też do Funkcjonariuszy emerytowanych.

Oferta obejmuje również Wasze Rodziny i Partnerów. Naszym zamiarem było zapewnienie Wam, nie tylko ochrony w zakresie świadczeń dotyczących życia i zdrowia, ale także zapewnienie szerokiego pakietu świadczeń opiekuńczych, m.in. pokrycie kosztów zakupu leków, wizyty lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, wypożyczenie / zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wiele innych.

Serdecznie zapraszam do lektury oferty, zaś w przypadku zainteresowania uprzejmie proszę o zapoznanie się z deklaracją przystąpienia do umowy i kontakt telefoniczy lub mailowy: tel. 602 347 558 biuro@fundacjabor.pl

Z poważaniem,

Leszek BARAN
Prezes Zarządu Fundacji

Fundacja Byłych Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu

FUNDACJA - NABÓR

W związku z planowanymi projektami Fundacja poszukuje chętnych byłych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu w specjalnościach:

• kierowca
• oficer ochrony
• i innych

Fundacja poszukuje osób na stanowisko kierowcy samochodu osobowego i jednocześnie osoby zajmującej się flotą samochodów firmowych.

Preferencje: miejsce zamieszkania Radom lub okolice, wiek 40-55 lat, mile widziany pasjonat motoryzacji, forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia

KURS PRACOWNIKA KWALIFIKOWANEGO FIZYCZNEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA

Zapraszamy emerytów i rencistów Biura Ochrony Rządu na kurs pracowników ochrony.

SZKOLENIE SAMOCHODOWE - JAZDA OFENSYWNA

Polecamy szkolenie z jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych i sytuacjach kryzysowych na drodze.

Prezes Zarządu: Leszek BARAN

W celu wyświetlenia galerii flash pobierz darmową wtyczkę Flash Player 9+!

• fundacja byłych funkcjonariuszy biura ochrony rządu